Spa & Siłownia masaże, siłownia, fitness, basen

Środek Rekreacji i Odnowy Biologicznej Gracja to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej energicznych, ceniących sobie klubową atmosferę, nieprzeciętny urok i energetyczny atmosfera. Zapewniamy bogatą ofertę zajęć zarówno dla kobiet jakim sposobem i dla mężczyzn.
Podajemy najlepszy sprzęt wiodących przedsiębiorstw oraz profesjonalną kadrę instruktorów i instruktorów.
koszyk-spaPamiętaj!
„W zdrowym ciele zdrowy duch”.
Wszystkich pasjonatów aktywnego trybu życia zapraszamy do naszego własnego klubu, który otwarty wydaje się być codziennie tygodniowo!
Środek Rekreacji i Odpoczynku GRACJA
ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 20B
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 095 7202-815
albo 095 7204-311 wew. 208
Dlaczego warto tutaj trenować:
a mianowicie obszerny wybór ekwipunku najlepszej klasy
- niezmienne jak i również atrakcyjne koszta
a mianowicie przyjazna aura
- zawodowa ochrona trenerska
- służące do władzy od poniedziałku służące do piątku
Waga analizująca skład organizmu
12141788_924328284314152_2962186806403815843_n
Od obecnie dostępna dla użytkowników siłowni Hotelu flora Gracja waga analizująca skład Ciała firmy Tanita
12088099_924328407647473_2646109098796072038_n
12112187_924328510980796_6639934595414506474_n
Odczyty:
masa organizmu (kg)
zawartość tkanki tłuszczowej (%)
masa mięśniowa (kg)
całkowita zawartość wody przy organizmie (%)
wiele kości (kg)
wskaźnik BMI
DCI - dzienne popyt dzięki kalorie
wiek metaboliczny
treść wisceralnej tkanki tłuszczowej
Dodatkowe odczyty:
dla pojedynczych fragmentów ciała (rąk, nóg, tułowia)
zawartość tkanki tłuszczowej (%)
masa mięśniowa (kg)
Spis wagi:
funkcja gość - jednorazowe użycie
funkcja tylko waga - wyjąwszy robienia analizy ciała
opcja przypomnienia - poprzednie odczyty służące do 6 miesięcy wstecz
funkcja auto-off
Data jak i również pora
opcja osiłek
wielki wyświetlacz graficzny
pamięć pomiarów dla 4 osób spośród możliwością przeniesienia informacji
służące do komputera osobistego przy pomocy karty SD
jak i również analizy danych za wsparciem programu Bodyvision.
Program Bodyvision umożliwia ustalanie celu (np. konkretna waga lub poziom tkanki tłuszczowej) oraz obserwację lub zbyt pomocą używanej diety
jak i również ćwiczeń zbliżamy się grono założeń (dane przedstawiane będą na czytelnym wykresie).
zasilanie bateryjne cztery AA (załączony komplet baterii)
Ciężar własny wagi: 2, 2 kg
Ciężar po opakowaniu: 3, 0 kg
wymiary platformy wagowej ok. 32x30cm
wysokość platformy ok. 4cm
analizator składu ciałka służące do służące do domowego użytku
SIŁOWNIA
DSC04665
Siłownia Gracja to bogato wyposażony klub w Gorzowie Wielkopolskim mieszczący się obok ul. Dąbrowskiego 20B. Od pierwszych dób działalności wyznacza na wysoką jakość i skuteczność oferowanych usług.
Po obecnej momencie proponujemy Wam ponad 70 przyrządów marki IMPULS II i OLIMP.
DSC04655
Siłownia wyposażona wydaje się w ekwipunek do instruktażu siłowego, jak i również w urządzenia do instruktażu fitness. Każdy zapisany klubowicz objęty wydaje się opieką instruktora, który wytłumaczy jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
W okresie treningu bez przeszkód można konsultować się z trenerem.

siłownia 1-wszą copy
Siłownia Gracja to także siłownia dla dziewczyn, oferujemy Paniom sprzęt do ćwiczeń a także porady instruktora w zakresie odpowiedniej diety.
Na siłowni dominuje łaskawa atmosfera, dzięki czemu treningi w Gracji są przyjemnością.
DSC04677
Serdecznie zapraszamy!
BASEN
SchwimmbadZapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego basenu rekreacyjno-pływackiego o wymiarach 13m/25m spośród torami pływackimi oraz biczami wodnymi i hydromasażami. Jest to bardzo dobre miejsce na odpoczynek, relaks jak i również wspaniałą zabawę. W hali basenowej znajdują się różne miejsca z hydromasażami. Znamionują się ów kredyty wypływem strumienia wody o odmiennym ciśnieniu i intensywności. To na przykład parasole wodne i bicze wodne. Kąpiel ta przynosi wynik całkowitego odprężenia i oczyszczenia organizmu natomiast ciepła ciecz uatrakcyjnia relaksującą kąpiel.
Nad bezpieczeństwem pływających czuwają wprawni ratownicy wodni.
Pływalnia aktywny od poniedziałku aż do dnia od 8: 00 do 22: 00, natomiast w sobotę od 9: 00 do 20: 00.
Pływalnia dla pociechy od czterech roku życia.
Ciepło inwitujemy.
KOMUNIKAT
Informujemy, iż woda na pływalni odpowiada wymaganiom mikrobiologicznym i fizykochemicznym określonym w rozporządzeniu ministra stanu zdrowia z poranka dziewięć listopada 2015 r. co do potrzeb, jakim powinna pasować woda na pływalniach.
FITNESS
fitnessFitness - są są to trening fizyczne, w trakcie których duża liczba energii niebezużytecznej do pracowania mięśniowej wzrasta przy procesach tlenowych to znaczy aerobowych. Popularny aerobik wydaje się rodzajem filozofii życiowej nurcie bycia, mody na sprawność i sportową sylwetkę.
Gimnastyka przy muzyce wówczas wspaniała forma aktywności ruchowej, wyśmienicie wpływa w nastrój jak i również oczywiście wspomogą mnie spalić zbędny tłustości, wzmocnią strukturę i ukształtują mięśnie.
Fachowa i życzliwa kadra ulży Ci dobrać lekcje, tak aby jak najkorzystniej pasowały Twym wymaganiom.
Ciepło zachęcamy.
AQUA AEROBIK
AQUA AEROBIK a mianowicie to forma wysiłku fizycznego zalecana na rzecz każdego. Zarówno młodych aktywnych, jakim sposobem i osób z nadwyżką, kobiet w ciąży bądź osób starszych. Poprzez energii wyporu jakie funkcjonują na zanurzone ciało czujemy się o wiele lżejsi. Toteż robione ćwiczenia nie sprawiają przeciążeń stawów. Istnieją z kolei bezpieczne i bardzo sprawne.
DSC_1520
Podczas zadań przy wodzie wykonuje się ćwiczenia o podobnych obciążeniach jakim sposobem dzięki siłowni przy w dużym stopniu niższym zmęczeniu. Aqua gimnastyka przy muzyce to trening gwoli każdego, niezależnie od wielu jak i również kondycji fizycznej. To gimnastyka przyciągająca osoby, które wraz z powodu na różne choróbska i nadwagę nie zaakceptować potrafią uczestniczyć w typowych zajęciach fitness.
Odciążony wydaje się być tu system kostno stawowy, przy relacji z czymże, to dobra forma gwoli ludzi, postaci chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają kłopoty wraz z kręgosłupem i stawami. Trening przy wodzie ma dodatkowy dodatkowo jakim wydaje się masaż.
W trakcie ćwiczeń wychodzą w wodzie wiry, które delikatnie masują ciało. Pobudzane pozostaje krążenie w powiększonych tkankach, gdzie ułatwia likwidowanie toksyn jak i również spalanie tkanki tłuszczowej. Powinno się podkreślić, że partycypanci tych zajęć nie powinny posiadać umiejętności pływackich. Nie to znaczy jednak, iż w tymże miejscu nie mogą ich nabyć.
DSC04414
Dzięki planowym ćwiczeniom Aqua zdobywamy: a mianowicie redukcję tkanki tłuszczowej, a mianowicie wysmukłe figury, - świetną kondycję cielesną, a mianowicie odciążenie stawów i kręgosłupa, a mianowicie zwiększenie energii muskułów, a mianowicie zwiększenie elastyczności muskułów ścięgien i wiązadeł, a mianowicie pomnożenie ruchomości jak i również zakresu ruchu w stawach. Zajęcia AQUA AEROBICU dzieją się - w poniedziałki, środy jak i również piątki na temat godz. 19: 00, natomiast we wtorki i czwartki o godz. 20: 00. Serdecznie inwitujemy.
SQUASH
DSC_1582
Squash - jest grą dla 2 osób (istnieją też wersje dla czterech) i polega na naprzemiennym odbijaniu piłeczki o ścianę. Rozrywka toczy się w specjalnym korcie, zamkniętym z czterech stron ścianami. Do zabawy wykorzystuje się szczególnych rakiet, postaci mają wbudowane części hamujące drgania, a także czterech gatunków piłek.
DSC_1590
Squash poniższa dyscyplina z pozoru łatwa, zlokalizowana na małym korcie, jednak taka, jaka jest mógł rozruszać wszelkiego dziecka i wycisnąć wraz z jego ostatnie krople potu.
Wydaje się to sport, który angażuje nasz intelekt oraz możliwość prognozowania i łączy te informacje przy geometrii przestrzennej.
DSC_1591
Ciepło zapraszamy.
NOWOŚĆ a mianowicie KAPSUŁA WYSZCZUPLAJĄCA - NOWOŚĆ
IMG_0097 kopia 3Kapsuła wyszczuplająca itp …
- aromaterapia
- światłoterapia
a mianowicie muzykoterapia
a mianowicie bicze wodne
basen gorzów wlkp
- sauna parowa
- masaż wibracyjny
Powiązanie pary wodnej spośród ciepłem, kuracją świetlną, aromaterapią, muzykoterapią oraz masażem wibracyjnym wespół z biczami wodnymi w temperaturze ok. 38?C wiedzie do przyśpieszonego wydzielania kalorii w organizmie. Inwencja promieniowania podczerwonego wnika do głębi po skórę, otwiera pory przyśpieszając usuwanie toksyn, zwiększa działalność telefonów komórkowych, pobudzając krążenie krwi jak i również limfy.
Sauna ogranicza powstawanie cellulitu, uprzystępnia rozprowadzanie kolagenu w tkance, doskonale modelując sylwetkę, uśmierza bóle muskułów i bóle reumatoidalne. Dopełnieniem sauny będą terapie aromatami, muzyką i barwnym światłem.
Optymalny czas bycia po kapsule - 25 min.
Cena - 20, 00 zł
NOWOŚĆ - UGUL - NOWOŚĆ
IMG_0060 kopiaKabina UGUL aż do ćwiczeń jak i również zawieszeń przeznaczona jest aż do kinezyterapii poszczególnej i gimnastyk rehabilitacyjnych. Umożliwia terapeucie dzięki:
- sporządzanie złożonych zajęć z ćwiczącym
- możliwość stosowania zawieszeń całkowitych, szkoleń czynnych przy odciążeniu i czynnych oraz czynnych wraz z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo a mianowicie ciężarkowego.
Ćwiczenia przy kabinie UGUL mają ogromne użycie przy usprawnieniu ruchowym według zabiegach chirurgicznych, schorzeniach ortopedycznych, neurologicznych i reumatoidalnych.
Cele gimnastyk w kabinie:
- zapobieganie powstawaniu przykurczów
a mianowicie zwiększanie możliwości siłowe a także ruchomość stawów
a mianowicie obciążanie powierzchni stawowej kręgów szyjnych
a mianowicie przeciwdziałanie zanikom mięśniowym.
MASAŻE
masaż 2Życie dzięki ogromnych obrotach jak i również robota w ciągłym stresie budzą konieczność rekompensującej wypromieniowywania po zamiarze rozładowania napięć dnia dziennego.
Dlatego Środek Spa &Gracja jest doskonałym miejscem na wypoczynek, wypoczynek i regenerację sił. Przeniesie ona Was w glob ciszy jak i również relaksu, odpoczynku „bez pośpiechu'' w ciepłej atmosferze. Przy naszym asortymencie odszukają Państwo szeroki wachlarz środków posiadających na celu relaksację, regenerację organizmu, pielęgnację ciałka, odmładzanie, poprawę kondycji oraz modelowanie sylwetki.
Serdecznie zapraszamy.
JACUZZI
jacuzziJacuzzi - wówczas oaza spokoju, centrum rehabilitacji, obszar relaksu i odprężenia, regeneracji sił i całkowitego relaksu. Jacuzzi ma zbawienny działanie na nasz intelekt i likwidację uczucia stresu, lęku czy depresji. W czasie wypoczynku w jacuzzi robione endorfiny zmniejszają uczucie boleści jak i również umozliwiają zdobycie efektu całkowitego odprężenia jak i również uczucie dobrego nastroju.
Masaż po gorącej wodzie intensyfikuje krążenie krwi i błyskawiczne odbieranie kwasu mlekowego wraz z tkanek mięśniowych, a naszym samym swobodniejsze ruchy.
Zmęczenie jak i również ból ustępuje zapewniając Twojemu ciału uczucie pełnej rehabilitacji. Ćwicząc bolące oczka po gorącej wodzie, muskuły są bardziej rozciągliwe, z kolei ból zmniejsza się.
Za pomocą wstecz możecie poruszać się wraz z wielką swobodą nawet podczas wykonywania powszednich działalności. Kojąca woda i silny masaż umożliwia organizmowi uspokojenie się i niwelowanie, jak jest podstawowym warunkami porządnego snu.
Serdecznie inwitujemy.
GIMNASTYKA PRZY MUZYCE - TAE - BOWIEM
tao
Hotel „Gracja” zaprasza dzięki lekcje wraz z TAE-BO Aerobicu
we wtorki i czwartki o godz. 18: 00.
Zajęcia wiedzie Czempion i medalista Mistrzostw Naszego kraju,
instruktor boksu jak i również kick-boxingu, trener nowoczesnych technik gimnastycznych mgr Grzegorz Stefanowski.
KOJEC
kojec
Hotel „Gracja” zaprasza na zajęcia spośród boksu i kick-boxingu jak thay-boxingu przy każdy wtorek i czwartek o godz. 17: 00
Zajęcia prowadzi czempion i medalista Mistrzostw Lokalny, instruktor boksu i kick-boxingu,
trener nowoczesnych procedur gimnastycznych mgr Grzegorz Stefanowski.
SPINNING
spinning copySpinning - wydaje się obecnie jedną spośród w najwyższym stopniu rozwijających się form fitness. Lekcje te uzyskały rzeszę stronników. Dzięki swoim nieskomplikowanym ruchom może hałasuje robić którykolwiek bez względu dzięki ilość lat, płeć, forma stanu zdrowia bądź stopień wytrenowania. Spinning wydaje się być nietypowym typem zadań fitness. To znacznie większą ilość wiadomości aniżeli tylko zwyczajna jazda dzięki rowerze w sali treningowej. Spinning wydaje się być rytmiczną jazdą na rowerku stacjonarnym podczas muzyki, tuż przy wskazówkach instruktora. Prawidłowo przeprowadzony trening za każdym razem składa się z rozgrzewki, treningu właściwego i stretchingu. Rower oparty jest w stabilnym stelażu, a swoim budowa pozwala w kontrolowanie poziomu trudu. To forma ruchu bezpieczna natomiast zarazem intensywna. Ćwiczenia poprawiają wydolność serca i układu krążenia wyjąwszy zbędnego obciążania stawów jak i również więzadeł. Zgodnie z wskazówkami twórcy spinning jest systemem kolarstwa salowego, łączącym lekcje w grupie z zawodową kadrą instruktorską i podkładem muzycznym.
Kluczowe korzyści stosowania systematycznej przejażdżki na rowerach: * poprawa wytrzymałości, * wzmocnienie układu kostnego, * zmniejszenie tkanki tłuszczowej, * zapobieganie osteoporozie, * uniemożliwianie chorobie wieńcowej, * utrata zbędnych kilogramów, * naprawa jędrności skóry, * zwiększenie wydolności układu krążenia, * wyrzeźbienie muskułów łydek, pośladków i ud, * polepszenie kondycji.
W trakcie około godzinnych zajęć spalamy nawet aż do 1000 kcal, dzięki czemu regularne treningi wspierają proces odchudzania. Jazda w rowerze również nie obciąża do tego stopnia przegubów, dlatego sprawność ta jest odpowiednia również dla osób tęgich.
Każda lekcje spinningu muszą kończyć się ćwiczeniami rozciągającymi. Dzięki wstecz podwyższone tętno po trudu powróci bez problemu do zalety spoczynkowej. Lekcje spinningu przewodzi Daniel Sęp: - przy poniedziałki: dwadzieścia: oo-21: 00 - we wtorki: 19: 00-20: 00 - przy czwartki: 19: 00-20: 00.
Serdecznie inwitujemy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *